Відкрилась ХХІ Міжрегіональна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра»

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП запрошує відвідати виставку «Освіта та кар’єра»

Завантажити каталог учасників виставки.

23 лютого 2024 року у корпусі № 5 Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відкрилась ХХІ Міжрегіональна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра», організатором якої є Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

Виставка «Освіта та кар’єра» проводиться при підтримці Кременчуцької районної військової адміністрації, Кременчуцької міської ради та Департаменту освіти Кременчуцької міської ради.

У виставці беруть участь Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавський університет економіки і торгівлі, Український державний університет залізничного транспорту м. Харків,  Київський політехнічний університет ім. Ігоря Сікорського (заочно), Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка», Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради, Кременчуцький фаховий коледж транспортної інфраструктури та технологій, Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ, Кременчуцький медичний фаховий коледж імені   В.І. Литвиненка, ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище», Кременчуцький ліцей № 4 «Кремінь», Кременчуцький ліцей № 11 «Гарант» та Кременчуцький міжрайонний центр зайнятості.

Запрошуємо роботодавців взяти участь в онлайн-опитуванні «Дослідження сприйняття контрафактних товарів»

Запрошуємо роботодавців взяти участь в онлайн-опитуванні «Дослідження сприйняття контрафактних товарів».

Це спільне дослідження Державної митної служби України та ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", метою якого є вивчення обізнаності громадян України щодо контрафакту, порядку захисту митницею прав інтелектуальної власності та ставлення споживачів до контрафактних товарів.

Опитування проводиться до 25 лютого 2024 року (включно).

Будь ласка, заповніть коротку анкету.

Для заповнення цієї анкети потрібно близько 5 хв. Анкета є анонімною і дані, які ми збираємо, будуть використовуватися виключно в узагальненій формі. 

https://forms.gle/VqMGSpu6oUyh9E1SA

Будемо вдячні за поширення анкети серед ваших колег та партнерів! 

Контактна особа: Олена Рубанік, асистентка проекту,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Ризики зовнішньо-економічної діяльності в умовах санкційних обмежень та воєнного стану: практика врегулювання»

Шановні колеги!

15 лютого 2024 року о 14:00 у м. Київ за адресою вул. Богдана Хмельницького, 55 Конференц-зала КТПП (8 поверх) відбудеться СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Ризики зовнішньо-економічної діяльності в умовах санкційних обмежень та воєнного стану: практика врегулювання».

Можлива онлайн та офлайн участь. Запрошуємо взяти участь у заході.

Посилання для реєстрації

Послуги ТПП

Система торгово-промислових палат України продовжує роботу з підтримки бізнесу та громад в умовах воєнного стану.

В умовах війни фахівці системи торгово-промислових палат України роблять усе можливе для підтримки бізнесу і експортерів. Спрощено процедури й налагоджено онлайн-комунікацію.

Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати надає такі послуги:

  • засвідчення форс-мажорних обставин;
  • проведення товарознавчої та судової експертизи, сертифікації товарів і послуг;
  • оцінка майна та майнових прав;
  • роботи з технічної інвентаризації житлових, садових та дачних будинків, гаражів, нежитлових приміщень громадського та виробничого призначення;
  • юридично-консультативні послуги;
  • семінари для суб’єктів господарювання з актуальних питань ведення бізнесу, оподаткування. трудового законодавства, тощо.

Звертайтеся до нас по допомогу у зручний для Вас час! Працюємо для бізнесу та громадян щодня!

Більш детальна інформація та актуальні контакти спеціалістів Кременчуцького відділення Полтавської ТПП вказані на офіційному сайті.

Міжрегіональна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра»

Шановні випускники 2024 року!

Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової планує провести XXI Міжрегіональну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра»     23-24 лютого 2024 року, де ви матиме можливість поспілкуватись безпосередньо з представниками навчальних закладів, визначитися з майбутньою професією.

Планується залучити до участі у виставці провідні навчальні заклади (вищі та середні спеціальні) Полтавщини та інших регіонів України.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу сприяння підприємництву Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати за адресою: вул. Алітуська, 2,  м. Кременчук, Полтавська область.

Контактні  телефони:  (0536) 75-75-47 - приймальня; 050 395 75 80;  050 308 46 86  - відповідальні особи.

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП отримало подяку "ВИЗНАННЯ" від Приватного підприємства ВТК "ЛУКАС"

КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ об’єднує висококваліфікованих співробітників та експертів, які із задоволенням співпрацюють задля створення сприятливого бізнес-середовища в регіоні та можливості розвитку бізнесу через відкриття нових ринків для вітчизняного експорту, а також надання послуг, затребуваних бізнесом.

Ми орієнтовані на результат, бо цінуємо час як свій, так і партнерів. Кожен член команди відповідає за загальний результат. Ми відкриті до співпраці, допомагаємо і підтримуємо один одного. 

За підсумками багаторічної співпраці з членами Кременчуцького відділення ПТПП напередодні Нового року ми отримали подяку «ВИЗНАННЯ» від  Приватного підприємства  ВТК «ЛУКАС».

Захід для локального бізнесу “Прозорий бізнес та відбудова України: чи є шанси для масштабування під час війни?” у м. Луцьк

3 листопада Волинська торгово-промислова палата у партнерстві з Всеукраїнською мережею доброчесності та комплаєнсу проведе офлайн захід для локального бізнесу “Прозорий бізнес та відбудова України: чи є шанси для масштабування під час війни?” у м. Луцьк.

Детальна інформація

Запрошуємо прийняти участь у семінарі "По вимогам трудового законодавства" який буде проходити 01 листопада 2023 року

Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати засвідчує Вам свою повагу та запрошує спеціалістів Вашого підприємства прийняти участь у семінарі "По вимогам трудового законодавства".
Семінар буде проходити 01 листопада 2023 року у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП (м.Кременчук, вул. Алітуська, 2, конференц-зал).
Час проведення семінару: 10:00-13:00.
Реєстрація о 9:30.

Семінар буде проводити Гриценко Григорій Григорович.

Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:
1. Трудові відносини в період воєнного стану, робочий час та відпочинок.
2. Зміни в законодавстві про працю з лютого 2022 року.
3. Питання-відповіді.

Кількість місць обмежена. Реєстрація на семінар до 31 жовтня 2023 року.
У разі зацікавленості, просимо вас заповнити анкету та надати питання, на які ви б хотіли почути відповіді та надіслати електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31 жовтня 2023 року.
Ваші питання будуть висвітлені під час проведення семінару.
Вартість- 1026,00 грн.(з ПДВ) за одного учасника.
В вартість семінару будуть включені інформаційний матеріал та кава-брейк.
Телефони для довідок: (050)308-46-86.
Просимо Вас взяти участь у семінарі.

Приєднайтеся до опитування "Барометр бізнесу"

Приєднайтеся до опитування "Барометр бізнесу" та будьте частиною великих змін! 🌟

Шановні підприємці Полтавського регіону! 🇺🇦

Ми живемо в складні часи, але ми віримо, що разом ми можемо долати будь-які перешкоди. ТПП України пропонує вам взяти участь в "Барометрі бізнесу” - опитуванні, яке за 2 хвилини вашого часу допоможе покращити бізнес-середовище!

Щомісяця отримуйте запрошення в наших Viber та Telegram каналах, діліться своїми думками та баченням. Нехай ваш голос буде почуто!

📊 Дізнавайтеся результати дослідження першими, порівнюйте ваші оцінки із іншими підприємцями, долайте виклики разом!

Ми віримо в нашу спільноту. Ми віримо у вас. Давайте будувати нову і сильну Україну разом.

🔗 Посилання на опитування "Барометр бізнесу":

Чат-бот у Viber: https://chats.viber.com/uccisurveybot

Чат-бот у Telegram: https://t.me/uccisurveybot

Бережіть себе! 💙💛

КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ
📢Якщо ви керівник та/або ключовий менеджер компанії, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської, Сумської, Полтавської областей, і у вас є питання щодо бізнес-стратегії, фінансів, маркетингу, експорту, грантів, управління персоналом та розвитку компанії, тоді запрошуємо вас до участі у групових консультаціях.
Формат: 60 хв консультація з експертом (якого обираєте ви) щодо вашого кейсу. Від однієї компанії може реєструватись не більше 2-х представників і одна компанія може отримати не більше 2-х консультацій у 2-х різних експертів у рамках цього компоненту проєкту.
✅Участь у події візьме 5 експертів.
🗓Коли: 12 жовтня 2023, 10:00-14:00 (офлайн)

Всеукраїнське опитування підприємців

Настрої бізнесу критично важливі для майбутнього України!
Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI, звернувся до бізнес-спільноти України з закликом долучитись до всеукраїнського опитування підприємців:

"ТПП України запускає “Барометр бізнесу” у всіх регіонах України, щоб бізнес-спільнота могла оперативно висловлювати свою думку, а наша команда - оперативно аналізувати результати опитування, діяти та реагувати.

Торгово-промислова палата України десятиріччями брала участь у формуванні бізнес-екосистеми країни і ми вдячні підприємцям за довіру та співпрацю.

Експрес-опитування “Барометр Бізнесу” - це 2 хвилини вашого часу, які допоможуть нам впливати на рішення ключових державних інституцій, покращуючи умови для ведення бізнесу в Україні.

Щомісячно члени ТПП України та наші партнери будуть отримувати запрошення до чат-боту “Барометр Бізнесу” для надання вашої думки та бачення щодо змін в бізнес-середовищі у верифікованому Viber та Telegram каналах ТПП України:

чат-бот ТПП у Viber https://chats.viber.com/uccisurveybot
та Telegram https://t.me/uccisurveybot

Щомісячно ми будемо відкривати “гарячу тему” для бізнесу та звертатися до влади та інституцій за урегулюванням питань, які заважають вам вести бізнес.
Ви першими отримаєте результати дослідження через декілька днів після відповіді і зможете порівняти оцінку підприємців вашої області, вашої галузі з оцінкою інших підприємців.
Ми, в свою чергу, зробимо все, щоб врегулювати проблемні питання задля розвитку бізнесу та сприятливого інвестиційного клімату в країні.

Рухаємось вперед разом!"
29 та 30 вересня 2023 року щомісячне опитування з гарячою темою місяця щодо перевірок бізнесу стартує у всіх регіонах.

Шановні Кременчужани, вітаємо Вас з Днем міста!

 Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати вітає усіх жителів та гостей міста Кременчука зі святом!

Впродовж багатьох століть Кременчук був і залишається джерелом невичерпної духовної енергії і добра.

День міста - це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багатий Кременчук, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Бажаємо, щоб з кожним роком наше місто розквітало і  ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашого міста завжди єднало і гуртувало нас в одну велику  родину.

Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

 

Вебінар на тему "Організація та принципи зберігання зерна: досвід Держави Ізраїль"

Шановні колеги, добрий день!

Торгово-промислова палата України у сумісництві з Посольством Держави Ізраїль та Торговельно-економічною місією в Україні 14 вересня о 12:30 організовують вебінар на тему «Організація та принципи зберігання зерна: досвід Держави Ізраїль».

Відбувся семінар "По вимогам трудового законодавства"

Шановні колеги!

12 вересня 2023року у Кременчуцькому відділенні Полтавської Торгово-промислової палати був проведений семінар на тему "По вимогам трудового законодавства".

На даному заході були присутні провідні спеціалісти підприємств та організацій нашого міста.

Були висвітлені питання про трудові відносини в період воєнного стану, робочий час та відпочинок, зміни в законодавстві про працю з лютого 2022 року та інше.

Слухачі отримали роз’яснення, теоретичні знання та практичні навички роботи.

Семінар проводив Гриценко Григорій Григорович.

Дякуємо йому за співпрацю!

Запрошує прийняти участь у семінарі "По вимогам трудового законодавства"

Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати засвідчує Вам свою повагу та запрошує спеціалістів Вашого підприємства прийняти участь у семінарі "По вимогам трудового законодавства".

Семінар буде проходити 12 вересня 2023 року у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП (вул. Алітуська, 2, актова зала).

Час проведення семінару: 10:00-13:00.    Реєстрація о 9:30.

Консультації для бізнесу

🧑‍💼Якщо ви керівник та/або ключовий менеджер компанії, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської, Сумської, Полтавської областей, і у вас є питання щодо бізнес-стратегії, фінансів, маркетингу, експорту, грантів, управління персоналом та розвитку компанії, тоді запрошуємо вас до участі у групових консультаціях.
▪️Формат: 60 хв консультація з експертом (якого обираєте ви) щодо вашого кейсу. Від однієї компанії може реєструватись не більше 2-х представників і одна компанія може отримати не більше 2-х консультацій у 2-х різних експертів у рамках цього компоненту проєкту.
Участь у події візьме 6 експертів.
📆Коли: 21 серпня 2023, 14:00-18:00 (онлайн)
Можна зареєструватись до двох консультантів, обираючи різний час.
✅Реєстрація триває до 17 серпня 2023, до 18:00.

Більше статей...