Семінари у сфері здійснення державних закупівель.

Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати запрошує фахівців тендерних комітетів установ та організацій пройти дводенне або триденне навчання у сфері публічних закупівель.

Завантажити заявку на участь.

З метою недопущення правопорушень у сфері закупівель, створення конкурентного середовища, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів, замовникам та учасникам ринку державних закупівель потрібно постійно підвищувати свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід.

У зв’язку із введенням у дію з 1 серпня для усіх замовників Закону України "Про публічні закупівлі" № 922-VIII від 25.12.2015р. участь у торгах здійснюватиметься обов’язково через електронні торговельні майданчики системи ProZorro.

Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Також зазначено, що члени комітету несуть персональну відповідальність за порушення вимог, визначених Законом у сфері публічних закупівель.

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №2017 від 02.12.2016р. затверджено примірні навчальні програми з питань організації та здійснення публічних закупівель.

Заняття проводяться по мірі набору групи.

Місце проведення: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова 2, конференц-зал.

Інформація на заняттях буде подаватися з урахуванням змін у законодавстві.

Учасники після закінчення занять отримують сертифікат.

Вартість участі у триденному навчанні - 1500,00 грн., у дводенному навчанні - 1200,00 грн. для одного слухача.

Для участі у навчанні необхідно надати заявку за формою, що додається, та надати копії статутних документів факсом за номерами: (0536) 74-16-61, 74-30-27, 74-18-06 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Безготівкова оплата за участь у семінарі здійснюється згідно реквізитів на підставі рахунку, який буде наданий за Вашою заявкою.