Слоненя — світ мов: мовна школа і бюро перекладів

Слоненя — світ мов: мовна школа і бюро перекладів

Заснування 1998 Філії: Острава, Брно, Прага, Плзень

Письмові та усні переклади.

Пропонуємо комплексні послуги у сфері письмових і усних перекладів. Перекладаємо з/на 115 мов, зокрема українською.

Теперішнім часом найбільше перекладаємо у таких галузях: машинобудування, транспорт, інжиніринг, ІТ — комп'ютерна техніка, гуртова торгівля, освіта, електротехніка, хімія, послуги, виробництво, охорона здоров'я, роздрібна торгівля, юридичні послуги, наука, консультування, монтаж обладнання, обладнання для харчової промисловості, виробництво пластмас, культура, продукти харчування, відходи і деревина.

Учеба в Чешской республике

Приглашаем Вас на учебу в город Пльзень (Чехия) по специальностям:

  • дипломированный зубной техник;
  • дипломированный глазной оптик;
  • системный администратор IT;
  • спортивный менеджмент;
  • туризм.

Безкоштовне розміщення інформації про Ваш бізнес в Чехії

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП запрошує всіх зацікавлених підприємців та підприємства скористатись можливістю поширити інформацію про свої бізнес-послуги та комерційні пропозиції для ознайомлення чеським підприємцям.

Пропозиції будуть безкоштовно розміщені на відповідній вкладці Регіональної торгово-промислової палати Плзеньського регіону (м.Плзень, Чехія).

Просимо надавати інформацію англійською мовою.

Додаткова інформація за тел.: +38 (0536)742037, +38 0674056223 Ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прес-реліз ділового візиту в Чехію

11-15 червня 2018 р делегація Полтавської Торгово-промислової палати перебувала з діловим візитом в Чехії. Очолював делегацію Президент Полтавської ТПП Володимир Олійник, в складі делегації були також віце-президент, директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут, заступник директора Кременчуцького відділення Олександр Кущ, а також представники ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» на чолі з директором Олександром Ярошенко.

Програма візиту була насиченою та охопила декілька заходів.

Спочатку делегація Полтавської ТПП прийняла участь у бізнес-форумі, що проходив 11 червня 2018 року  в м.Прага (Чеська Республіка) у рамках 8-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва під головуванням віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона.

Україна та Чехія зацікавлені у залученні інвестицій в орієнтовані на експорт сектори, а також в посиленні співпраці у сферах промисловості, енергетики та інфраструктури. Захід, в якому взяли участь представники Миколаївської, Полтавської та Закарпатської ТПП, надав можливість українському бізнесу показати свій потенціал та продемонструвати інновації в згаданих сферах, а чеському – отримати прямі контакти з потенційними партнерами з України.