Міжнародна науково-практична інтернет-конференція
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "Актуальні проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки та техніки в умовах інтеграції України в Європейський науково-виробничий простір", яка відбудеться 14-15 травня 2019 року.
посвідчення про реєстрацію в УкрІНТЕІ № 571 від 06.12.2018 р.
Перспективи розвитку
ПЕРСПЕКТИВИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ТА ТЕХНІКИ : ЗАПРОШУЄМО ДО ПРОФЕСІЙНОГО ДІАЛОГУ
Враховуючи необхідність професійного обговорення проблем і перспектив інноваційного розвитку економіки та техніки в умовах інтеграції України в Європейський науково-виробничий простір, збереження поступального руху в напрямку проведення нової індустріалізації, Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати, спільно з Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут вагонобудування», Регіональною економічною палатою Плзеньського краю (Чехія) та іншими закордонними партнерами зі Словаччини, Польщі, Литви, 14-15 травня 2019 року проводить Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію.
Рік, що минає, попри певні позитивні зміни, вимагає консолідації зусиль для вирішення найбільш «болючих» питань, з якими стикається бізнес-середовище при реалізації інноваційно-промислових проектів: обмеженість джерел (державних, іноземних, приватних) фінансування та недоступність до них малого та середнього бізнесу, що не дозволяє в повній мірі реалізувати конкретні бізнес-проекти в Україні.
За умов глобальної конкуренції на світовому ринку виграє той, хто має розвинену інфраструктуру реалізації нововведень, володіє ефективним механізмом інноваційної діяльності й використовує широкий діапазон технологій створення та реалізації інновацій. Інфраструктура інноваційного розвитку являє собою сукупність взаємопов’язаних, взаємодоповнюючих виробничо-технічних, інформаційно-комунікаційних систем, організацій, фірм і відповідних організаційно-керуючих систем, необхідних і достатніх для ефективного здійснення інноваційної діяльності, запровадження та поширення інновацій з метою реалізації інноваційної стратегії розвитку країни. Сьогодні слід констатувати, що за роки незалежності України національна економіка не була реструктуризована та переведена на інвестиційно-інноваційний шлях розвитку. Більше того розрив з високотехнологічними країнами збільшується, національна економіка не створює попиту на результати наукових досліджень. Низький рівень фінансування науки та оплати праці у сфері освіти і науки може призвести до втрати науково-технічного потенціалу України у наступні 5-7 років.
В Україні відсутнє цілісне системне бачення розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності, а діалог з фахівцями та представниками експертного середовища проводиться значною мірою дуже формально. Наявна в Україні система фінансування та управління науково-технічною та інноваційною діяльністю не відповідає сучасним викликам та підходам Європейського Союзу, що було підтверджено результатами незалежного міжнародного аудиту науково-технічної та інноваційної системи України з використанням інструментів програми ЄС «Горизонт – 2020». Низький рівень фінансування науки й освіти призвели до серйозного падіння суспільного престижу інтелектуальної праці та масового відпливу якісних наукових кадрів, особливо молодих вчених, за кордон або в інші сфери діяльності.
Саме для глибокого осмислення пріоритетів, принципів та напрямів удосконалення інноваційного розвитку вітчизняної економіки та техніки, вироблення відповідних рекомендацій Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати запровадить з 2019 року щорічну Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Актуальні проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки та техніки в умовах інтеграції України в Європейський науково-виробничий простір».
Вважаємо, що проведення такого професійного обговорення проблем і перспектив із залученням керівників та спеціалістів підприємств різних галузей, в тому числі науково-виробничих підприємств, регіональних торгово-промислових палат, наукових установ, закладів вищої та професійної освіти України та зарубіжних країн стане важливим стимулом вирішення проблем і визначення перспектив інноваційного розвитку економіки України та її регіонів як стратегічних пріоритетів держави, забезпечення технологічного розвитку на основі випереджаючого зростання високотехнологічних галузей промисловості, дослідження аспектів взаємодії влади, науки та бізнесу як факторів стійкого економічного зростання України.
В рамках конференції до уваги її учасників буде представлена низка доповідей на пленарних та секційних засіданнях, протягом яких в режимі on-line всі зацікавлені сторони зможуть висловити своє бачення та практичний досвід, залучитись до фахової розмови.
Програма конференції передбачає роботу секцій різного спрямування: інформаційні системи і технології; економічні науки; технічні науки; психологічні та педагогічні науки; а також приймаються матеріали по інших напрямках, що відповідають темі конференції.
Запрошує усі зацікавлені підприємства, заклади та установи до участі. За результатами роботи конференції буде опубліковано збірник тезисів доповідей та надано сертифікати.
Участь у конференції можлива за умови попередньої реєстрації. Реєстрація відбудеться з 01.02.2019р. до 15.04.2019р.
Зі своїми пропозиціями та побажаннями, а також для отримання додаткової інформації Ви та Ваші колеги можете звертатись за телефонами: (0536)74-20-37, 74-20-71, а також ел.поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..