Прес-реліз по семінару "Експорт до ЄС: процес, філософія, можливості"

17 грудня 2015 року у Кременчуцькому відділенні Полтавської Торгово-промислової палати проводився семінар "Експорт до ЄС: процес, філософія, можливості". Захід проводився за часткової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Семінар проводив Олег Мирошніченко - експерт ДП "Держзовнішінформ", спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні 2010-2013 р.р., відібраний тренер по експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID), автор двох популярних книг для українських експортерів.

Під час роботи семінару були розглянуті наступні питання:

  • Експортне планування. Оцінка експортної готовності товару і компанії. Розробка експортної стратегії та експортного плану, приклад структури експортного плану.
  • Дослідження ринку. Визначення цільових ринків, кроки у проведенні дослідження ринку.
  • Ринкові «маршрути». Підходи до експорту, види торгових посередників, переваги та вади різних методів експорту.
  • Питання укладення контрактів: шаблони типових контрактів у міжнародній торгівлі, окремі положення контракту з іноземним посередником.
  • Пошук можливостей та бізнес-контактів в Інтернеті та поза ним. Передумови для успішного пошуку і перевірки потенційних партнерів з ЄС.
  • Управління контактами та вдосконалення. Творчий підхід до маркетингу та створення нових смислів.

У роботі семінару взяли участь представники провідних підприємств Кременчука, Комсомольська та Світловодську - ТОВ "Фабрика рукавних фільтрів", ПАТ "Кредмаш", ТОВ "ЗБК "АНГАР", ТОВ "Інструментальний завод", ПАТ "ЗТФ "КрАЗ", ПП "ВК і К", ПП "ВТК "Лукас", ПАТ "Кременчуцький колісний завод", ЗТП "МАГ", ВЦ "Інновація", а також представники Кременчуцького міськвиконкому та КП "Кременчук-Інвест".