Прес-реліз виставки "Освіта та кар'єра" (4-6 листопада 2015 року) + каталог та фото

З 04 по 06 листопада 2015 року у Міському палаці культури проходила ХІ Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра".

Організатором виставки виступило Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати за підтримки Кременчуцької міської ради, Управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради, Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької РДА та Комсомольської міської ради.

В ході виставки майбутні абітурієнти та їхні батьки мали можливість поспілкуватися із представниками вишів, дізнатися про підготовчі програми, які пропонують різні навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар'єрних перспективах після отримання диплому.

У виставці брали участь наступні навчальні заклади: Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та його коледж; Кременчуцький медичний коледж ім. В.І. Литвиненка; Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка; Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"; Кременчуцький льотний коледж НАУ; Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпропетровськ), Харківський державний університет харчування та торгівлі, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", "Полтавський університет економіки і торгівлі", Філія "Кременчуцький інститут ПВНЗ "Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля", Полтавська державна аграрна академія, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Київ), Харківський інститут фінансів УДУФМТ, Міжнародна освітня програма EUROSTUDENT ™, ТОВ "Фірма "Аверс-Експрес ЛТД".

В рамках виставки було проведено семінар від польської програми EUROSTUDENT ™ "Освіта в Польщі: що треба знати українському випускнику". На семінарі фахівці з великим досвідом дали відповіді на наступні запитання: Як вибрати ВНЗ? Державний чи приватний? Скільки коштує? Які потрібно готувати документи? Де я буду жити? А що після Університету? Як швидко вивчити мову? Яка віза потрібна? Як вчитися безкоштовно - Краків, Познань або Варшава? А які вступні іспити? Чи можна студенту підробляти? Що таке Ювеналія? А якщо завалив сесію? І з чого почати ?!

Завантажити каталог учасників виставки "Освіта та кар'єра" (у форматі pdf).

Фото з виставки: