Прес-реліз Проведення Х Міжрегіональної спеціалізованої виставки "Освіта та кар'єра"

З 25 по 27 лютого 2015 року у Міському палаці культури проходила Х Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра".

Організатором виставки виступило Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати за підтримки Кременчуцької міської ради, Управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради, Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації, Комсомольської міської ради.

Нинішня виставка десята у нашому місті. За час існування її учасниками були навчальні заклади з різних куточків України, з Полтави та Харкова, з Києва та Запоріжжя, з Черкас та Сум, Дніпропетровська та Одеси тощо. Багато з них стали постійними учасниками, проте кожен раз вони дивують своєю експозицією та новими програмами і заходами для абітурієнтів.

В ході виставки майбутні абітурієнти та їхні батьки мали можливість дізнатися про підготовчі програми, які пропонують різні навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар'єрних перспективах після отримання диплому.

У виставці брали участь наступні навчальні заклади: Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та його коледж; Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління; Кременчуцький медичний коледж ім. В.І. Литвиненка; Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка; Національний аерокосмічний університет ім. М.Е. Жуковського "ХАІ"; Кременчуцький льотний коледж; Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпропетровськ) тощо.

Сподіваємося, що виставка "Освіта та кар'єра" допомогла випускникам визначитися із подальшим життєвим шляхом.