Поділись своєю історією успіху

Шановні колеги!

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП повідомляє, що наразі українські регіональні палати отримали унікальну можливість долучитися до ініціативи міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), спрямованої на просування успішних історій цифровізації малих та середніх підприємств (МСП) у всьому світі.

Проєкт ОЕСР, який включає Інструмент візуалізації МСП, представляє собою відкриту базу даних, яка демонструє цікаві кейси МСП, що проходять цифрову трансформацію.

Цей інструмент є частиною більшої ініціативи ОЕСР – Глобальної ініціативи «Цифрові рішення для МСП» (D4SME), яка сприяє обміну знаннями та навчанню про те, як різні типи МСП можуть отримати вигоду від цифровізації, а також про роль уряду (на національному, регіональному або місцевому рівні) та інших інституцій у підтримці цифровізації МСП.

Ми закликаємо вас долучитися до цієї ініціативи та надати свої кейси для включення до бази даних ОЕСР та представлення на вебсторінці ОЕСР. Команда ОЕСР шукає бізнеси в традиційних секторах, які трансформували свої бізнес-моделі, інтегрувавши будь-які цифрові інструменти.

Для участі в ініціативі зацікавленим компаніям необхідно відповісти на кілька запитань, які ми надаємо нижче, та надіслати свої відповіді англійською мовою на зазначену електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

1. Опишіть діяльність вашої фірми в одному або двох реченнях.

2. У якому секторі працює ваша фірма? Скільки співробітників у вашому бізнесі?

3. Який був цифровий шлях вашої фірми? Які типи програмного забезпечення або цифрових інструментів ви використовуєте? Коли ви почали їх використовувати?

4. З якими викликами стикалася ваша фірма? Чи пов'язані вони з зовнішніми економічними тисками, наприклад, інфляцією, зростанням витрат, порушенням ланцюгів постачання, цінами на енергію тощо?

5. Чи отримували ви допомогу або брали участь у будь-яких урядових (національних або місцевих) програмах або приватних ініціативах?

6. Як використання цифрових інструментів фактично вплинуло на операції фірми? Чи є якісь вимірювані підвищення продуктивності, сталості або загальної ефективності фірми?

Якщо кейс буде визнаний відповідним, колеги з Секретаріату ОЕСР зв'яжуться з відповідною компанією, щоб завершити опис кейсу. Ця послуга є безкоштовною.

Сподіваємось на вашу підтримку цього важливого проєкту та очікуємо на цікаві історії цифрової трансформації від малих і середніх підприємств Полтавщини.