Онлайн-аукціон з приватизації

Інформація Регіонального відділення  Фонду державного майна України  по Полтавській та Сумській областях про проведення в електронній торговій системі ProZorro. Продажі аукціону з умовами з продажу об’єкта державної власності малої приватизації:

 1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б»

 Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б» в с. Великі Кринки, Кременчуцького р-ну (стара назва – Глобинського р-ну), Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б».

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (стара назва – Глобинський р-н), с. Великі Кринки, вул. Чкалова, 2, та знаходиться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 240 653,00 гривень.

Онлайн-аукціон з умовами з продажу об’єкта відбудеться 28 січня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 27 січня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-kolyshnogo-klubu-lit-a-pidsobne-prymishhennya-lit-b/

2. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3 у с. Степове,  Кременчуцького р-ну (стара назва – Глобинського р-ну), Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3.

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (стара назва – Глобинський р-н), с. Степове, вул. Матросова, 11, та знаходиться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 165 900,00 гривень.

Онлайн-аукціон з умовами з продажу об’єкта відбудеться 28 січня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 27 січня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/grupa-inventarnyh-ob-yektiv-u-skladi-bdivlya-kolyshnogo-dytyachogo-sadka-lit-a-a1-saraj-lit-b-saraj-lit-v-pogrib-lit-g-vorota-z-hvirtkoyu-1-ogorozha-2-3/

3. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації частини адміністративної будівлі, загальною площею 99,4 кв.м.

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації частини адміністративної будівлі, загальною площею 99,4  м2 у смт Чутове, Чутівського р-ну,  Полтавської області.

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Чутівський р-н,  смт. Чутове, пров. Центральний, 4 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 271 900,00 грн.

Онлайн-аукціон з  умовами з продажу об’єкта відбудеться 28 січня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 27 січня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт на сайті: https://privatization.gov.ua/product/chastyna-administratyvnoyi-budivli-zagalnoyu-ploshheyu-99-4-kv-m/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2