ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ДО АЛБАНІЇ26-28 жовтня 2021 р. запрошуємо українських підприємців до Албанії!
Торгово-промислова палата України у співпраці з Міністерством економіки України організовують ділову місію українського бізнесу до Албанії.
Бізнес-місія відбудеться в рамках офіційного візиту прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.


Протягом перебування в Албанії члени бізнесової делегації матимуть низку ділових зустрічей, братимуть участь в українсько-албанському бізнес-форумі. Ділова програма передбачає заходи в м. Тірана та м. Дуррес (в якому знаходиться найбільший порт).
Також заплановано зустрічі з найбільшими дистрибюторами та представниками ритейлу.
Крім того, учасникам буде запропонована культурна програма. Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, ТПП Албанії, Консульство України в Албанії.
ТПП України пропонує долучитися до ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.
Представники наступних галузей запрошуються до участі: виробники пластику, кормів для тварин, харчові екологічні продукти (сухе молоко, яєчний порошок), металеві конструкції, запчастини до обладнання, добрива, кондиціонери харчові добавки,мінеральні олії.
Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них ринку.
Програмою візиту буде передбачено проведення українсько-албанського бізнес форуму, зустрічей у форматі В2В і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері. Місце проведення основних заходів в рамках візиту буде повідомлено згодом. Також для української делегації буде організовано бізнес-програму в місті Тірана.
За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:
● Валерія Забашта, (т. +38 050 366 4997, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
● Анна Любима (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 095 546 65 09)
Зважаючи на обмежений період часу для формування делегації, будемо вдячні за можливість розглянути нашу пропозицію якнайшвидше. Це дозволить нам більш якісно опрацювати Вашу цільову аудиторію та забезпечити проведення ділових зустрічей під час форумів.