Круглий стіл з представниками Юридичної фірми IMME

Шановні колеги!

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП засвідчує Вам свою повагу та запрошує 27 листопада 2019 року на круглий стіл з представниками Юридичної фірми IMME та її засновницею адвокатом Sigrid Imme.

Початок роботи круглого столу о 10.00 у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП (вул. Генерала Жадова, 2, актова зала).

«IMME law office» (http://sigridimme.com/ru/) є юридичною установою, розташованою в Бранденбурзі-на-Хафелі в німецькому столичному регіоні, з основним напрямком у сфері комерційного права. Клієнти - малі та середні підприємства та великі концерни.

Під час роботи круглого столу Ви зможете встановити партнерські відносини з юридичною фірмою для вирішення питань при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності із суб’єктами країн ЄС.

Послуги ІММЕ включають комерційне та корпоративне право, цивільне право (наприклад, у сфері постачання, придбання та інші комерційні угоди) та міжнародне приватне право. Юридичні консультації також пропонуються у сфері промислового та трудового права. Офіс має, зокрема, спеціальний досвід розглядів справ, що стосуються законодавства залізничного та транспортного секторів та митного права.

На зустрічі будуть розглянуті наступні питання:

  • сфери надання юридичних послуг
  • додаткові послуги
  • потенційні способи співпраці у регіоні
  • розбір випадків з практики
  • питання-відповіді
  • Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/P4SR6xZZRAxxdJjZ7

Під час перебування представників фірми у Кременчуці, э можливість для проведення зустрічі безпосередньо на вашому підприємстві 28 листопада 2019р.

Контактна інформація: (050)308-46-86, (0536)74-16-61, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.