ІІІ МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС- ФОРУМ

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом», який відбудеться 20 вересня 2019 року в м. Кременчуку, у великій сесійній залі Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги, 2).

Форум проводиться Кременчуцькою міською радою, Інститутом розвитку Кременчука, Кременчуцьким відділенням Полтавської ТПП за підтримки Проекту ПРОМІС та Посольства Литовської Республіки в Україні.

У рамках форуму заплановані наступні секційні засідання:

1) Актуальні тенденції розвитку сучасних міст;

2) Міжнародне співробітництво, як каталізатор економічного розвитку регіонів та громад;

3) Розвиток туризму як економічного пріоритету та привабливої галузі для інвестування.

На форум запрошені представники державних та місцевих органів влади України, підприємці і промисловці, науковці, іноземні дипломати, делегації від міст-побратимів.

Організаційні питання, пов’язані з проведенням форуму покладено на Інститут розвитку Кременчука (директор Андрій Мельник, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 0672471127).

Щиро розраховуємо на Вашу участь, що дозволить Вам ознайомитись з нашим містом і надасть можливість встановити нові контакти з представниками органів місцевого самоврядування, державних установ та бізнес-кіл Канади, Литви, Індонезії та інших країн-учасників.

Просимо Вас, шановні пані та панове, зареєструватися у формі за посиланням.

З повагою, Оргкомітет форуму