Полтавський туристичний форум

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу туристичної або суміжних галузей Полтавщини (туристичні агенції, туристичні / спортивні клуби, асоціації, навчальні заклади, культурні центри, музеї, мистецькі майстерні, готельно-ресторанний бізнес, власників сільських гостьових садиб, приватні ліцензовані організатори активного відпочинку, виробників гастрономічної продукції) до участі у Полтавському туристичному форумі, що відбудеться 14 серпня 2019р. в заміському готельно-ресторанному комплексі Relax Park Verholy (с. Соснівка, Полтавська область).

Дискусія, що об’єднає до сотні представників МСБ Полтавської області, націлена на:

- обговорення того, що вже зроблено і що ще необхідно зробити аби підприємства галузі гостинності Полтавщини мали доступ до свого споживача, потенційного попиту на послуги тощо;

- формування ринку послуг гостинності (місця та умови проживання, харчування, сервісу розваг, транспортного сполучення, медичного забезпечення тощо);

- продовження діалогу з органами місцевої влади/самоврядування та бізнесу, розпочатого в травні в рамках проведення дводенного практичного семінару «Роль МСБ у розвитку туристичних дестинацій Полтавської області» у Полтаві, організатором якого виступив Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми.

Програмою форуму передбачено три ключові сесії:

1) Перша частина буде спрямована на обговорення туристичних продуктів і те, як правильно їх доносити до цільової аудиторії.

2) Під час другої сесії йтиметься про важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму та дестинацій.

3) Під час третьої сесії Форуму експерти й тренери поділяться з аудиторією своїм досвідом, як бути клієнтоорієнтованими, адже це є одним з основних пріоритетних завдань для індустрії гостинності.

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровська Торгово-промислова Палата за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Інформаційний партнер заходу на Полтавщині - Полтавська торгово-промислова палата

Завдяки європейській ініціативі EU4Business участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/91912333881358.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12 (10) або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.