Зустріч з делегацією Посольства Аргентинської Республіки в Полтаві

arg_ukr12-13 грудня 2018 року в Полтавській області з офіційним візитом буде перебувати делегація Посольства Аргентинської Республіки.

Метою візиту є підтвердження позитивних та взаємовигідних відносин, які існують між нашими країнами та здійснення презентації економічної ситуації в Аргентині, що сприятиме розвитку торгово – економічних відносин та піднятті їх на вищий рівень.

Зацікавленість бізнесу Аргентинської Республіки полягає у співпраці в таких галузях як: сільське господарство, харчова промисловість та торгівля продуктами харчування, медицина та фармацевтика, а також оптової і роздрібної торгівлі.

Зустріч відбудеться 13 грудня 2018 року о 13 годині в приміщенні Полтавської ТПП (м. Полтава, вул. Автобазівська, буд. 7, 4 поверх, кабінет №21).

Запрошуємо Вас скористатися можливістю налагодити контакти з представниками аргентинської сторони та обмінятися комерційними пропозиціями. Всіх зацікавлених просимо зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/LLf6sevCD6AxwJ8o2 або за телефоном (0532) 50-50-87.