Запрошуємо відвідати Чехію!

Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати разом з торгово-промисловою палатою Плзеньського краю (Чехія) пропонує усім бажаючим прийняти участь у інформаційно-ознайомчій подорожі «Чехія: країна можливостей».

Пропонується декілька тем подорожі:

Перша – «Можливості освіти в Плзеньському краї».

Мета подорожі – показати молоді різного віку та сфер навчання, які можливості існують у Плзеньському регіоні Чехії для подальшого вивчення обраної спеціальності або з точки зору застосування на ринку праці вже отриманих компетенцій.

Плзень – це адміністративний центр Плзеньського краю. В даний час Плзень є адміністративним, культурним, торговим і промисловим центром західної частини Богемії.

Місто за розмірами займає четверте місце серед чеських міст. Плзень розташований в місці злиття декількох невеликих річок – Радбузи, Мже, Услави і Углаву. Річки зливаються в одну велику річку Бероунка, яка в свою чергу є притокою Влтави. Відстань від Плзня до столиці Чехії – Праги близько 100 кілометрів.

Плзень є центром академічного життя в Західній частині Чехії. Західночеський університет славиться факультетами права, інженерних і прикладних наук, дизайну. У Плзні розташовується Медичний факультет Карлового університету та відділення Метропольного університету.

Плзень – одне з найбагатших та промислово розвинених в Чехії міст. У ньому розташовані виробничі потужності компанії Škoda, тут також знаходиться найбільший пивоварний завод в Чехії. Багато іноземних компаній мають виробничі бази в місті Плзень, включаючи Panasonic і Daikin.

Інформаційно-ознайомчіа подорож сприятиме усім бажаючим познайомитись з можливостями професійного вдосконалення у Плзеньскому краї Чехії.


Інший варіант програми, це можливість реалізувати спеціальну тематичну подорож в залежності від побажань клієнтів.

Приблизний зміст програм подорожі знаходиться за посиланням.

Інформаційно-ознайомча подорож відбувається у міру формування групи в кількості не менше 20 осіб.

Для участі у подорожі усім бажаючим необхідно заповнити форму реєстрації, вказану на сайті Кременчуцького відділення Полтавської Торгово-промислової палати за посиланням, а також сплатити реєстраційний внесок і вартість поїздки. Оплата може проводитись банківським переказом

Наявність біометричного паспорту або шенгенської візи, медичної страховки для кожного учасника обов’язкова. 

Звертаємо увагу учасників, що виїзд здійснюється з Ужгорода, повернення теж в Ужгород. 

Просимо Вас у разі зацікавленості звертатись до Кременчуцького відділення Полтавської ТПП.

Для отримання додаткової інформації Ви та Ваші колеги можете звертатись за телефонами: (0536)74-20-37, 74-20-71,

а також ел.поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..