Запрошуємо в Чехію на освітній фестиваль "Світло для майбутнього"

plzenШановні батьки і учні старших класів, студенти та всі бажаючі!

Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати разом з торгово-промисловою палатою Плзеньського краю (Чехія) пропонує Вам прийняти участь у спеціальних заходах, що присвячені 100-річчю створення Чехословацької держави.

Маючи на меті ознайомлення з культурою та соціальними досягненнями Чеської республіки, запрошуємо вас відвідати освітній фестиваль «Світло для майбутнього» (Posviť si na budoucnost 2018), який буде проходити 9-10 листопада 2018 року у м. Плзень, Чехія.
Мета заходу – показати молоді різного віку та сфер навчання, які можливості існують у Пльзеньському регіоні Чехії для подальшого вивчення обраної спеціальності або з точки зору застосування на ринку праці вже отриманих компетенцій. Фестиваль «Світло для майбутнього» – це дводенна подія, в якій беруть участь представники середньо-спеціальних, вищих навчальних закладів Пльзеньського регіону, а також представники роботодавців, що зацікавлені у працевлаштуванні молодих спеціалістів.

Ознайомитись з програмою екскурсії на фестиваль можна за посиланням.

Для відвідування фестивалю усім бажаючим необхідно заповнити форму реєстрації за цим посиланням не пізніше 31 жовтня 2018 р., а також сплатити реєстраційний внесок і вартість поїздки. Оплата може проводитись як готівкою так і банківським переказом
Вартість поїздки включає в себе: проїзд по маршруту Ужгород-Прага-Плзень-Прага-Ужгород чеським перевізником «LEO EXPRESS», проживання у двомісних номерах (студентський гуртожиток) зі сніданком та вечерею; вступні квитки на екскурсійну програму у Плзні, супровід керівника; оргвитрати палати.

Наявність біометричного паспорту або шенгенської візи, медичної страховки для кожного учасника обов’язкова. 
Виїзд на фестиваль планується 07 листопада 2018 р. з Ужгорода, повернення 11 листопада 2018р. в Ужгород. 

Просимо Вас у разі зацікавленості Заявки на участь і необхідні документи надати до Кременчуцького відділення Полтавської ТПП не пізніше 31.10.2018р.

Зі своїми пропозиціями та побажаннями, а також для отримання додаткової інформації Ви та Ваші колеги можете звертатись за телефонами: (0536)74-20-37, 74-20-71, (097)8078303, а також ел.поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа: заступник директора з зовнішньо-економічних зв’язків Олександр Кущ.