Увага! Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу!

Інвестиційний конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області № 1189 від 18.09.2018 та рішення конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці від 19.09.2018.

Об’єкт інвестування: об’єкти енергетичної інфраструктури (об’єкти альтернативної енергетики), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які плануються побудувати на земельній ділянці площею 150,0 га,

розташованої в межах земельної ділянки з кадастровим №5310436100:01:003:0003 (землі запасу) комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

Строк подання пакету документів для участі в інвестиційному конкурсі – 21 (двадцять один) календарний день з дати публікації оголошення про проведення конкурсу.

Пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 12 год. 00 хв. 09 жовтня 2018 року.

Розпечатування конвертів із поданими пропозиціями буде проводитися 09 жовтня 2018 року, за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, 3 поверх, малий зал № 1.

Адреса, за якою приймаються повідомлення про наміри участі у конкурсі, пропозиції від учасників конкурсу, надається конкурсна документація: провул. Дмитра Тьомкіна, 4, м. Кременчук, Полтавська область, 39600.

Години прийому: понеділок – четвер з 09:00 до 17:00; п’ятниця з 09:00 до 16:00. Номер телефону: (05366) 75-85-85, +38067 185 98 72.

Основні критерії визначення переможця інвестиційного конкурсу:

  • інженерно-конструкторські (інформація щодо запланованих об’єктів енергетичної інфраструктури (об’єктів альтернативної енергетики), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (вид/тип об’єктів, орієнтовна кількість, попередні проектні схематичні рішення щодо їх розміщення на земельній ділянці, рівень використання обладнання українського виробництва, обґрунтування використання запропонованих технологій у порівняні з іншими об’єктами альтернативної енергетики, наявність діючих дозволів/ліцензій, комерційні пропозиції від виробника обладнання тощо);
  • фінансові та економічні (орієнтовний об’єм інвестицій в реалізацію проекту (розрахунок основних фінансових індикаторів) та строки його виконання);
  • соціальні та екологічні (відомості щодо кількості створених нових робочих місць, орієнтовної суми поповнення місцевого бюджету за рахунок сплати податків та зборів при реалізації проекту, інформацію про орієнтовну кількість заміщеного природного газу (зменшення кількості викидів СО2) у зв’язку з використанням альтернативних джерел енергії).
  • Гарантійний лист про готовність переможця інвестиційного конкурсу компенсувати Інвестиційному агенту витрати, пов’язані із виконанням робіт з підготовки інвестиційного проекту.

(Детальніше на сайті КП "Кременчук Інвест")