Підприємці Кременчука зустрілися з банкірами ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business

12 вересня 2018 року у Кременчуцькому відділенні Полтавської Торгово-промислової палати пройшла зустріч банкірів Європейського банку реконструкції та розвитку з місцевими підприємцями, на якій була представленаініціатива EU4Business - - можливості для розвитку малого та середнього бізнесу гарантовані банком.

Під час зустрічі представники ЄБРР Наталія Назаровець та Павло Вдович розповіли про умови залучення фінансування від ЄБРР для розвитку МСБ в Україні за підтримки грантової програми Європейського Союзу EU4Business. Детально ознайомили бізнесменів з умовами прямого фінансування підприємств та розповіли про можливу допомогу підприємцям у формі бізнес-консультацій із залученням, як українських так і міжнародних консультантів.

Особливо зацікавили присутніх гранти за програмою FINTECC - гранти націлені на стимулювання кліматичних технологій. Програма спрямована на:

  • Підвищення енергоефективності
  • Розвиток відновлюваної енергетики
  • Скорочення викидів вуглецю
  • Підвищення ефективності водокористування

В рамках програми ЄБРР, завдяки грантам від Європейського Союзу, може допомогти із залученням фахівців для проведення технічного аудиту операційної діяльності компанії (або окремого проекту) та компенсації вартості проекту. Ця програма впроваджена щоб виявити інвестиційні перспективи підприємств та для впровадження енерго- і водозберігаючих технологій з компенсацією близько 20% кваліфікованих витрат за рахунок грантів.

Всі учасники охарактеризували зустріч як продуктивну, з акцентом на перспективності розвитку регіону.