Відбувся семінар на тему "Персоніфікація. Страхування. Страховий стаж"

30 серпня 2018 року підприємці Кременчука та Кременчуцького регіону спілкувалися з представниками Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

Семінар на тему "Персоніфікація. Страхування. Страховий стаж" вперше пройшов у Кременчуцькому відділенні Полтавської ТПП.

Серед розглянутих питань:

  1. Зміни, внесені до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
  2. Страховий стаж - поняття, порядок обчислення. Останні зміни.
  3. Поняття мінімального страхового внеску. Доплата до мінімального страхового внеску.
  4. Зміни у звітності по персоніфікації. Приклади. Додаток 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Особливості заповнення Таблиць 5 та 6.
  5. На запитання слухачів відповідали Глінкін Олег Іванович - завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету; Шершак Валентина Володимирівна - начальник відділу обслуговування громадян Крюківського району в м. Кременчуці та Касьяненко Світлана Іллівна головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації.

Всі сторони залишились задоволеними від проведеного семінару.