Пішов із життя Скрипченко Сергій Парфенович, радник президента, почесний президент Торгово-промислової палати України

Пішов із життя Скрипченко Сергій Парфенович, радник президента, почесний президент Торгово-промислової палати України.

Колектив Кременчуцького відділення Полтавської Торгово-промислової палати висловлює глибоке співчуття рідним, друзям, близьким з приводу тяжкої втрати. Життєвий шлях Сергія Парфеновича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Сергій Парфенович народився 3 червня 1938 року в с. Пологи-Вергуни Переяслав-Хмельницького району Київської області. З грудня 1974 року по липень 2018-го (тобто понад 43 роки!) працював у Торгово-промисловій палаті України. Сергій Парфенович Скрипченко є співавтором Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (1997), автором книги «Торгово-промислова палата України: минуле, сьогодення, погляд у майбутнє» (2002).

Був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, міжнародним призом «Золотий Орфей», Дипломом лауреата та Великою золотою медаллю Міжнародної ради всесвітніх громадських організацій.

Завдяки високому професіоналізму, порядності та доброзичливостіСергій Парфенович Скрипченко був заслуженим авторитетом і користувався повагою серед колег і представників ділових кіл, що співпрацюють із ТПП України. Усі, хто знав Скрипченка Сергія Парфеновича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість, оптимізм і професіоналізм. Світла пам’ять про Сергія Парфеновича Скрипченка назавжди збережеться в наших серцях.