ДО УВАГИ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ПОЛТАВЩИНИ!

Оголошується проведення обласного конкурсу

„КРАЩІ ТОВАРИ ПОЛТАВЩИНИ”.

Конкурс проводиться в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

Метою Конкурсу є:

- сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними вітчизняними товарами;

- підтримка ініціатив і зусиль підприємств, спрямованих на підвищення якості вітчизняних товарів;

- стимулювання підприємств, що виготовляють конкурентоспроможні товари та досягли успіхів в освоєнні національного і міжнародних ринків;

- популяризація продукції місцевих товаровиробників.

Конкурс проводиться за номінаціями:

„Харчові продукти”;

„Нехарчові вироби народного споживання”;

„Вироби народних художніх промислів”.

До участі запрошуються товаровиробники Полтавської області усіх форм власності.

Участь у Конкурсі дає можливість учасникам провести самооцінку своєї діяльності, порівняти продукцію з кращими аналогами та визначити шляхи до вдосконалення. Переможці та лауреати Конкурсу зможуть використовувати знак „Кращі товари Полтавщини” на маркуванні продукції, яка перемогла у Конкурсі, в рекламних та інформаційних матеріалах.

Що потрібно для участі?

1. Ознайомитись з Положенням про конкурс, критеріями оцінювання продукції, що подається підприємствами на конкурс. (Завантажити).

2. Заповнити заявку з описом. (Завантажити).

3. Надати необхідні документи.(Завантажити).

Учасники Конкурсу подають заявки до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, надсилаючи їх на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до Полтавської торгово-промислової палати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прийом заявок для участі в Конкурсі триває до 01 серпня 2018 року.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюють Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавська торгово-промислова палата.

З питань проведення Конкурсу слід звертатися за телефонами:

Полтавська ТПП (0532) 50-50-87, 50-50-84

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій (05322) 2-48-47, (0532) 60-43-10.