Звітно-виборна конференція у Полтавській ТПП

22 травня 2018 року, на VII звітно – виборній конференції Полтавської торгово-промислової палати підбивали підсумки роботи за останні п’ять років та обирали керівні органи палати: раду, президію та президента.

Делегати конференції, представники полтавського бізнесу, схвалили звіт президента палати В.Олійника, обговорили актуальні питання ділової активності в регіоні, зокрема умови ведення експортно-імпортної діяльності.

Кращим колективам – членам Палати вручили відзнаки Полтавської ТПП та ТПП України. До присутніх звернувся присутній на конференції перший віце-президент ТПП України Михайло Непран. Він наголосив на основних положеннях Стратегії розвитку промислового комплексу України до 2025-го року, яку схвалив Уряд України, і запропонував обговорити на місцях проект плану заходів щодо реалізації Стратегії.

Одностайно на наступні 5 років президентом Полтавської торгово-промислової палати було обрано Володимира Олійника.

Наприкінці засідання Президент Полтавської ТПП В.Олійник підписав Угоду про співпрацю з КП "Інститут розвитку міста Полтави".

Колектив Кременчуцького відділення Полтавської ТПП щиро вітає Володимира Євгенійовича з переобранням на посаду Президента Полтавської ТПП!