ДРУГИЙ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

29 травня 2018 року в Києві відбудеться ІІ українсько-китайський форум економічного співробітництва.

Організаторами виступають Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA)) та Торгово-промислова палата України.

Генеральний інформаційний партнер - ТК ZIK.

За останні роки Китай став одним із ключових інвесторів України. На сьогоднішній день інвестиції цієї держави в українську економіку перевищили 7 млрд доларів США і, за словами китайських урядовців, це тільки початок. Вже відомо про плани Китаю інвестувати 2,5 млрд доларів США у вітчизняний АПК і транспортну логістику, понад 2 млрд доларів США – в інфраструктурні проекти, в телекомунікаційні мережі, відновлювальну енергетику та машинобудування. І саме тому, сьогодні, для вітчизняних компаній відкриваються серйозні можливості для сталого розвитку та виходу та роботи не тільки на ринок Китаю.

Така зацікавленість із боку Китаю зумовлена тим, що Китай розглядає Україну як стратегічного партнера в своїй стратегії «Один пояс, один шлях» і в торговельно-політичних взаємовідносинах із Європейським Союзом. Темою цьогорічного форуму стане економічний та інвестиційний потенціал України.

В рамках заходу відбудуться презентації галузей і проектів у сферах АПК, енергетики, інфраструктури, туризму й інших, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

Участь у форумі візьмуть 75 представників урядових структур, державних підприємств та компаній Китаю, що зацікавлені в інвестуванні в Україну, створенні спільних підприємств та експорті вітчизняної продукції.

ТПП України запрошує український бізнес та місцеві органи влади, взяти участь у роботі Форуму та скористатись можливістю знайти стратегічного партнера з Китаю.

Участь в Форумі безкоштовна для компаній, які подадуть свої інвестиційні проекти вбо проекти співпраці із китайськими партнерами. Кількість учасників обмежена.

Контактні особи з питань участі та партнерства у форумі:

Голято Андрій, тел.: +38 (067) 662-96-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Малаховська Станіслава, тел: +38 (044) 279-17-50, (067) 232-92-20, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна особа з питань акредитації ЗМІ та інформаційного партнерства: Катерина Горлова, тел. +38 044 584-28-36, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ