У Кременчуці буде перебувати Делегація "Міжнародного "Трейд – Клубу" в Україні"

18 травня 2018 року в місті Кременчуці буде перебувати делегація "Міжнародного "Трейд – Клубу" в Україні" з метою ознайомлення з економічним потенціалом промислових підприємств м. Кременчук та сприяння у встановленні міцних ділових контактів з представниками іноземної бізнес-спільноти.

Під час перебування делегації в місті, заплановано проведення контактних зустрічей в форматі В2В, які будуть проходити в приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП з 12.30 до 13.50 (вул. Генерала Жадова, 2, м. Кременчук, конференц зал).

Запрошуємо Вас та фахівців Вашого підприємства прийняти участь у роботі виїзного засідання "Трейд-Клубу". Адже це нові можливості у пошуку партнерів, ринків збуту та постачальників товарів та послуг. Ви особисто можете передати свої комерційні пропозиції представникам Міжнародного "Трейд-клубу".

На сьогоднішній день в роботі засідання "Трейд – Клубу" очікується участь представників Дипломатичних місій та підприємств з наступних країн: Угорщина, Словаччина, Болгарія, Норвегія, Литва, ОАЕ, Аргентина, Швейцарія, Румунія, Німеччина, Іспанія, Канада, Ізраїль, Корея.* (актуальний перелік країн в реєстраційній анкеті).

Для участі в роботі круглого столу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/FhumMzYIX7n9BwZ22.

Організатори заходу Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавська торгово-промислова палата, Кременчуцький міськвиконком, Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП, КП "Кременчук Інвест".

Додаткова інформація за тел.: 74-16-61; 74-20-37, (050)304-25-53, (050)308-46-86, www.krcci.pl.ua.

* Перелік країн може уточнюватися.