Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу Green Mind

Інформуємо, що 19-20 жовтня 2016 року в м. Київ на базі Торгово-промислової палати України відбудеться Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу Green Mind.

Традиційно форум збирає на своїй платформі представників від компаній та підприємств різних галузей економіки, органів влади, громадських організацій, а також провідних науковців та експертів з 27 країн світу для обговорення стратегічних питань, проблем і шляхів їх вирішення на шляху упровадження моделі сталого розвитку в Україні згідно міжнародних та європейських стандартів.

В пленарних дискусіях на форумі Green Mind приймуть участь представники міжнародних організацій та програм: Світового банку, ЄБРР, Корпорації НЕФКО, Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Програми ОНН з промислового розвитку (ЮНІДО), Глобальної мережі екологічного маркування (GEN) та ін.

Серед основних тематичних напрямів роботи Форуму: принципи і переваги сталого розвитку бізнесу, розвиток моделі сталого виробництва та споживання, посилення експортного потенціалу, податкова реформа та реформа природоохоронного нагляду та ін.

Green Mind створює унікальну платформу для розвитку партнерських відносин серед представників ділових кіл, органів влади, науки та громадськості в їх єдиному прагненні до сталого розвитку.

Відмінна риса Green Mind – формат бізнес-форуму та чітка спрямованість на інтеграцію екологічної складової в практичне виробниче середовище з метою сталого розвитку підприємств різних галузей економіки.

Програма форуму.