Проект ПРОМІС

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

В рамках впровадження проекту 17 серпня п.р. у міськвиконкомі відбулося перше засідання робочої групи, що в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» вирішуватиме питання просування промислової продукції Кременчука на зовнішні ринки.

Для розробки ефективної Програми просування продукції міста на зовнішні ринки необхідно врахувати всі пропозиції і зауваження від підприємців-суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності міста.

Шановні члени Полтавської торгово-промислової палати, з метою врахування в тому числі і Вашої думки просимо заповнити Анкету з вивчення можливостей та потреб підприємства для виходу на зовнішні ринки.

Завантажити Анкету тут.

Заповнену анкету просимо направити на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також Анкету можливо заповнити в режимі онлайн – відкрити анкету!

Ми зобов’язані скористатися цим додатковим ресурсом для сприяння активізації експорту.