Восьма сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордон

Інформуємо Вас, що з метою поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торговельно-економічних відносин із країнами Сходу Торгово-промислова палата України разом із Посольством України в КНР запрошує всіх бажаючих взяти участь в Колективному стенді національних інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, компаній та приватних осіб на Восьмій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордон (надалі -Ярмарок), який відбудеться 20-21 жовтня 2016 р. у м. Пекіні (КНР) за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом "Нові реалії, нові можливості". В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об'єднань, експертів. Ярмарок надає великі можливості для інвестування та налагодження партнерських зв'язків для її учасників, а також сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва. Кожна сесія Ярмарку збирає представників більш ніж зі 100 країн і регіонів світу (на даному заході планується участь більше ніж 1000 великих державних і приватних підприємств).

В рамках роботи 8-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці Посольства України в Китаї.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Восьмої сесії Ярмарку (анкета учасника додається). Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на колективному стенді України, складає: 9 кв.м. - 3950 дол. США, 4,5 кв.м. - 2225 дол. США, 3 кв.м.-1480 дол. США.

У разі зацікавленості підприємств міста щодо участі у вищезазначеному заході просимо направити заповнену Анкету (додається) на електронну адресу: vvv-ехро@ucci.org.ua або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України до керівника проекту - Станіслави Малахівської, тел. (067)232-92-20.