Skype-конференція за участю Посла України в Португальській Республіці

Торгово-промислова палата України інформує, що за ініціативи Посольства України в Португалії та Торгово-промислової палати України 28 липня 2016 року о 11:30 (за київським часом), в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, каб. 405) відбудеться skype-конференція за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці, керівництва ТПП України, а також українських та португальських підприємців, зацікавлених у співпраці.

До участі у цьому заході запрошені Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Португалії в Україні пані Марія Кріштіна Серпа де Алмейда, а також фахівці-експерти Державної фіскальної служби України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Під час skype-конференції обговорюватимуться питання податкової системи двох країн, умов створення спільних підприємств, інвестиційного клімату (особливості, пільги) та Угоди про ЗВТ.

Торговельно-економічні відносини між Україною та Португалією вбачаються перспективними. Водночас брак інформації про потенційні можливості регіонів України, перспективні напрями співпраці, а також компанії зацікавлені у торговельно-економічному співробітництві з Португалією, - все це заважає розбудові взаємовигідних економічних відносин між країнами.

Мета конференції - встановлення ділових контактів, обмін інформацією щодо можливих напрямів співробітництва, ситуацію на ринках України і Португалії. Використання можливостей переваг ведення бізнесу з Україною у зв'язку із застосуванням з 1 січня 2016р. положень Угоди про Асоціацію в частині встановлення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Запрошуємо Вас до участі у вищезазначеному заході. В разі зацікавленості просимо заповнити і не пізніше 27 липня 2016р. надіслати до ТПП України профільну анкету-заявку (додається).

За більш докладною інформацією просимо звертатися за тел.: (044) 270-57-33 (Департамент міжнародного співробітництва).