Прес-реліз до візиту Повноважного Міністра Посольства Литовської Республіки в Україні пана Гвідаса Кєрушаускаса

12 лютого 2016 року у місті з офіційним візитом перебував Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні пан Гвідас Кєрушаускас.

Метою візиту Міністра до міста було ознайомлення з потенціалом Кременчука, обговорювалися питання економічного, освітнього та культурного співробітництва.

Під час візиту відбулися зустрічі з керівництвом Кременчуцької районної державної адміністрації та Кременчуцької районної ради, Міським головою Кременчука. Пан Кєрушаускас відвідав також ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" та Кременчуцький ліцей №4 (кабінет "Євроатлантичної інформації").

У Кременчуцькому відділенні Полтавської торгово-промислової палати відбулася зустріч із представниками провідних підприємств міста Кременчука.

Вітальним словом зустріч відкрив директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут, він коротко розповів про діяльність відділення та співпрацю підприємств області з Литвою.

На зустрічі були присутні: ПАТ "Кредмаш", ПАТ "Кременчуцький колісний завод", ПАТ "Кременчуцька трикотажна фабрика", ТОВ "Спецмонтажінжиніринг", ПАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна", ДП "Український науково-дослідний інститут вагонобудування", ТОВ ВКФ "Укратехносервіс", ТОВ "Фабрика рукавних фільтрів", ТОВ "Мастер Мілк", Агенція маркетинг і комунікацій, ТОВ "Старко".

Представники підприємств, присутні на зустрічі, передали Повноважному Міністру свої комерційні пропозиції, обговорили можливість до співробітництва, висловили свої пропозиції щодо майбутніх проектів.

Переконані, що зустріч посприяє розвитку співпраці між українськими та литовськими підприємствами та організаціями.