Кременчук з офіційним візитом відвідає Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні

12 лютого 2016 року місто Кременчук з офіційним візитом відвідає Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні пан Гвідас Кєрушаускас.

Мета візиту - ознайомлення з потенціалом міста Кременчук, обговорення питань економічного, освітнього та культурного співробітництва.

Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні пан Гвідас Кєрушаускас відповідає за розвиток торгово-економічного співробітництва між Україною та Литвою.

Запрошуємо Вас та фахівців вашого підприємства взяти участь у зустрічі з Повноважним Міністром Посольства Литовської Республіки в Україні паном Гвідасом Кєрушаускасом, яка відбудеться 12 лютого о 14.00 у конференц-залі Кременчуцького відділення Полтавської ТПП (вул. Генерала Жадова, 2).

Захід відбудеться за участю першого заступника міського голови м. Кременчук Пелипенко В.М.

Ви маєте можливість скористатися нагодою передати свої комерційні пропозиції для співпраці (в електронному вигляді).

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (0536) 74-16-61, 74-30-27, (050)308-46-86, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..