Офіційний візит Президента України П.О. Порошенка до Казахстану

Інформуємо Вас, що за інформацією Мiнекономрозвитку України 9 -10 жовтня 2015р. має відбутися офіційний візит Президента України П.О. Порошенка до Казахстану, у рамках якого планується проведення українсько-казахстанського бізнес-форуму.

Торгово-промислова палата України розпочала роботу з комплектації делегації представників ділових кіл України для поїздки до Республіки Казахстану у період з 8 по 11 жовтня ц.р. з метою участі у двосторонньому бізнес - форумі.

Пропонуємо Вам увійти до складу делегації ТПП України.

Реєстрацiйну форму учасника Форуму, необхідно заповнити та до 30 вересня ц.р, надіслати ТПП України за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для подальшої співпраці. Додаткова інформація - за телефоном: +380 44 2780930 (Департамент міжнародного співробітництва ТПП України).

Інформація щодо фінансових умов участі у діловій Місії та програма перебування у Казахстані надсилається додатково.

Звертаємо Вашу увагу, що за підсумками 12 засідання спільної Міждержавної українсько - казахстанської Комісії з економічного співробітництва (липень 2015 р., м. Київ) було визначено пріоритетними для розвитку взаємовигідної співпраці такі галузі, як: паливно-енергетична, агропромислова, енергетична, транспортна, гiрничо-шахтне машинобудування, а також машинобудування для агропромислового комплексу, створення інфраструктурних об'єктів, транспортна, авіаційна, космічна та інші.

Завантажити заявку