Українсько-іспанський бізнес-форум у м. Барселона (Іспанія)

Інформуємо Вас, що з 15 по 19 червня 2015 р. Торгово-промисловою палатою України спільно з представником ТПП України в Автономній області Каталонія та за сприяння Посольства України в Іспанії буде організовано українсько-іспанський бізнес-форум у м. Барселона (Іспанія).

Програмою перебування в Іспанії передбачається проведення бізнес-форуму, двосторонні ділові переговори з керівниками іспанських компаній та відвідання підприємств і фірм, зустріч з керівництвом Спеціальної Економічної Зони Канарських островів.

Довідково: Особлива Економічна зона Канарських островів може бути досить привабливою для підприємців України завдяки низці причин: по-перше, система оподаткування є прозорою та доступною, не обтяжливою, по-друге, завдяки географічному місцерозташуванню, Канарські острови виступають своєрідною платформою для європейської продукції з виходом до країн Африки та Латинської Америки. Підприємці, які виявлять бажання там працювати, матимуть змогу скористатися низкою податкових пільг. Зокрема, ставка податку на прибуток підприємства становить 4%, у той час як у країнах Європейського Союзу - у середньому понад 21%. Серед сфер діяльності, на які поширюються податкові пільги на Канарських островах, - транспорт, логістика, консалтинг, інформаційні технології, реклама, переробка відходів, інновації, телекомунікації, охорона здоров'я, авіакосмічна галузь). Крім того, Канарські острови є автономним співтовариством Іспанії й Європейського Союзу, тому щодо працюючих там компаній діють законодавчі норми, спрямовані на усунення подвійного оподаткування. Одним із сприятливих аспектів для українських підприємців є можливість отримання субсидій з європейських фондів, доступ до кредитів з низькою ставкою від Європейського Банку у випадку створення спільного підприємства.

Запрошуємо Вас та представників ділових кіл Вашого регіону взяти участь у зазначеному візиті.

Організатори ділової поїздки забезпечують послуги з:

  • надання візової підтримки;
  • підготовки ділової програми, пошуку потенційних бізнес-партнерів;
  • бронювання одномісних номерів у готелі 3-4*;
  • медичного страхування на період перебування в Іспанії;
  • організації транспортного обслуговування делегації під час ділової поїздки (авіапереліт Київ-Амстердам-Барселона-Амстердам-Київ, трансфери);
  • перекладу.

Витрати на одного учасника поїздки (авіапереліт, витрати на трансфери в Іспанії, проживання у готелі, підготовку ділової програми, культурну програму, забезпечення двосторонніх зустрічей з потенційними діловими партнерами в Іспанії, послуги перекладача) становлять орієнтовно 1180,00 євро (ця сума залежить від вартості авіаквитка на день придбання).

У разі зацікавленості в участі прохання заповнити і надіслати до ТПП України анкету - заявку (додається) ел. поштою у форматі WORD на адресу e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або факсом за номером (044) 278-18-15. Беручи до уваги необхідність отримання шенгенської візи, просимо терміново повідомити про Вашу готовність увійти до складу делегації та надіслати до ТПП України необхідні документи.

Додаткову інформацію можна отримати в Департаменті міжнародних економічних зв'язків ТПП України. Контактні особи: Попова Ольга Миколаївна, тел.:(044) 278-09-30, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Лисецька Наталя Авксентіївна, тел.: (044) 270-57-33, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Завантажити анкету