Семінар "По вимогам трудового законодавства"

seminarКременчуцьке відділення Полтавської ТПП запрошує спеціалістів Вашого підприємства прийняти участь у семінарі "По вимогам трудового законодавства".

Семінар буде проходити 27 травня 2015 року у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП (вул. Генерала Жадова, 2, актова зала).

Початок занять о 10.00.

Семінар проводить: Гриценко Григорій Григорович - заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області.

Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

  1. Новини трудового законодавства.
  2. Мобілізація: Перелік посад і професій, за якими бронюються військовозобов'язані. Повернення на роботу працівників, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією. Демобілізація: допуск до роботи, підтвердні документи про демобілізацію.
  3. Виконувач обов’язків: хто це і як регулювати його працю?
  4. Які інстанції попереджати при прийомі працівника на роботу.
  5. Гарантії вагітним жінкам, які працюють. Тривалість відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами жінок, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 4.
  6. Зміни в законодавстві про відпустки
  7. Запитання – відповіді.

Уточнений перелік питань буде сформований ближче до дати проведення семінару, з урахуванням останніх змін у законодавстві.

У разі отримання великої кількості заявок на участь, семінар буде проходити 27 та 28 травня.

Попередня реєстрація на семінар обов'язкова!!!!

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 74-16-61, 74-30-27

Вартість участі у семінарі для одного слухача складає 237,60 грн. разом з ПДВ.

Оплатити участь у семінарі необхідно за наступними реквізитами: р/р26000000068618, МФО 300023 в ПАТ "Укрсоцбанк" м. Київ, код ЗКПО 13964739, з позначкою "Семінар по вимогам трудового законодавства".