Українсько-китайське співробітництво у 2016 році

Ви зацікавлені в пошуку інвестицій для свого бізнесу; знаєте, як заробляти і будувати український бізнес, але не маєте підтримки і не знаєте, де знайти нових надійних партнерів? Є можливість скористатися запрошенням Торгово-промислової палати України, яка пропонує пільгові бізнес-поїздки вітчизняним підприємцям. Приймаюча сторона забезпечує безкоштовне проживання в готелях, трансфер і ін.

 

19-26 квітня в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Міжнародна виставка. Основні її розділи: текстиль та одяг; меблі для дому, офісів, готелів, меблева фурнітура; побутова техніка та електроніка; будівельні матеріали (керамічна плитка, двері, вікна та ін.); канцелярські товари; іграшки; освітлення (системи внутрішнього та зовнішнього освітлення); сонячна енергія; обладнання для розподілу і передачі електроенергії.

Проект «GoChina» - це офіційна державна програма КНР, метою якої є забезпечення зарубіжних партнерів повною підтримкою при пошуку, налагодженні контактів і підписання договорів в Китаї. Програма розрахована на представників компаній, які планують знайти надійного партнера в Китаї і здійснювати імпорт продукції.

В рамках проекту підприємці, відібрані організаторами, візьмуть участь у діловій поїздці в Шанхай (КНР), під час якої їм буде забезпечено за рахунок проекту: проживання (5-7 ночей в готелі 4 *); двосторонні зустрічі з китайськими бізнесменами (за попередніми запитами зацікавлених компаній); відвідування місцевих підприємств, торгових центрів, ринків; професійний переклад, юридичний і логістичний консалтинг, а також місцеві трансфери.

2-4 червня 2016р. у м. Стамбул (Туреччина) пройде 3-тя Міжнародна виставка China Homelife Turkey 2016, на якій будуть представлені тканини для меблів, домашній текстиль, одяг та аксесуари, освітлення, тканини, меблі, посуд і товари для дому , декоративні вироби, електрообладнання, будівельні матеріали, інструменти, санітарно-технічне обладнання для кухні тощо - всього до 25 тисяч високоякісних ексклюзивних брендів з Китаю, які пройшли контроль якості.

За попередніми даними, у виставці в Istanbul Expo Center (Istanbul Fuar Merkezi) IFM, Yeşilköy - поруч з міжнародним аеропортом Ататюрк, візьмуть участь 700 експонентів і більше 15 тисяч відвідувачів з усіх регіонів Туреччини і Євразії. На період її роботи, за умови своєчасного отримання заповненої анкети, приймаюча сторона надасть безкоштовне проживання в 4-зірковому готелі (2 ночі, 3 дні), а ТПП України допоможе в оформленні документів і придбанні авіаквитків.

На 7-9 червня 2016 року в м. Варшава (Польща) запланована Міжнародна виставка China Homelife-2016. 800 кращих учасників, які пройшли урядовий контроль якості, представлять тисячі високоякісних товарів за конкурентними цінами. На виставку запрошуються: виробники, оптовики, власники магазинів, імпортери та експортери, інвестори, а також всі, хто шукає нові можливості в бізнесі. Виставка China Homelife Show надасть можливість налагодити прямі ділові контакти з китайськими компаніями, ознайомитися з широким спектром пропонованих послуг і товарів в одному місці, знайти потрібного торгового партнера з Китаю, підписати перспективні договори, взяти на озброєння нові ідеї та концепції, які посилять позиції вашої компанії на ринку, а також корисного спілкування з експертами на теми співпраці з китайськими компаніями.

За довідками звертайтеся за телефонами:

Людмила Борисівна Цудзевич - директор департаменту міжнародних презентаційних заходів та виставок ТПП України тел .: (044) 272-32-86, моб .: (067) 538-05-37 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Малаховська Станіслава Едуардівна моб .: (067) 232-92-20, (063) 817-43-30 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.