Прес-реліз до семінару "Зміни в податковому законодавстві"

21 січня 2016 року у Кременчуцькому відділенні Полтавської ТПП відбувся семінар "Зміни в податковому законодавстві", (лектор Іванова Олена Миколаївна – директор фірми «Фінанси. Бізнес. Аудит»).

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Перетятько Петро Іванович, він зазначив актуальність та важливість обраної теми і побажав присутнім плідної роботи.

Відкрив семінар в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області Палій Олександр Володимирович.

На семінарі були розглянуті такі питання:

 1. Нова податкова реформа 2016: штрафи, ПДФО, ПДВ, податок на прибуток, єдиний податок, ЄСВ, трудовий кодекс, інше.
 2. Податок на прибуток: ремонт та поліпшення основних засобів в обліку податку на прибуток; вартісний критерій основних засобів у розмірі 6000,00 грн.; ліквідація ОЗ, збитки і авансові внески, операції з пов'язаними особами; поворотна фінансова допомога, списання ПММ, документальне оформлення; первинні документи: на що звернути увагу, звітність за 2015 рік.
 3. ПДВ: умови для включення ПДВ до податкового кредиту; бухгалтерська довідка та її роль у НК; РК не зареєстровано в ЕГРН більше 180 днів, наслідки; алгоритм уточнення ПДВ.
 4. Праця і зарплата: повідомлення про прийняття на роботу, працевлаштування іноземців, виправлення помилок у повідомленні про прийняття на роботу; подарунки під ялинку: оподаткування і звітність, зарплата раз на місяць - штраф.
 5. ПДФО: фінансова допомога: податки і звітність, перерахунок ПДФО за рік: правила, алгоритм, приклади.
 6. РРО: єдинники та РРО в 2015, 2016 роках; заміна РРО; штрафні санкції по РРО.
 7. Приватним підприємцям на єдиному податку і загальній системі: акциз на роздріб, ФОП і витрати на ремонт ОЗ, природний убуток товарів у приватного підприємця.
 8. Облік у роздрібній торгівлі: документообіг.

В обговоренні питань приймали участь провідні спеціалісти Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області:

 • Яскевич Вікторія Вікторівна – заступник начальника управління, начальник відділу податку на прибуток.
 • Рустамова Марина Михайлівна – начальник відділу контролю за декларуванням податку на додану вартість.
 • Лебедєва Ірина Ігорівна – старший державний інспектор управління реєстрації платників та електронних сервісів.

В роботі семінару прийняли участь представники таких підприємств міста Кременчука як: ПП «Будінвест центр», ТОВ «Армапром-Кременчук», ТОВ «Укрпродторгсервіс», НВП «Фероліт», ПАТ «Кременчуцька кондитерська фабрика «Рошен», ТОВ «Платекс», ДП «УкрНДІВ», ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр» та інші.