Проект Програма розвитку ООН у Полтавській області

У рамках проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні», який реалізується Програмою Розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії, Полтавська торгово-промислова палата розпочала надання консалтингових послуг для внутрішньо переміщених осіб, які отримали фінансування на започаткування, відновлення або розвиток підприємницької діяльності в Полтавській області.

При реалізації цього компоненту Проекту буде надано консалтингові послуги з юридичних, бухгалтерських та маркетингових питань.

Консультації будуть надаватись у рамках запропонованої ваучерної системи в очній та дистанційній формі. За кожний напрямок консультацій відповідає досвідчений консультант. При цьому доступ до консультацій забезпечується дистанційно у всі робочі дні з 9-00 до 18-00 та очно у вівторок та четвер у ті ж години в приміщенні Полтавської ТПП.

З метою надання групових консультацій грантерам на протязі січня – лютого 2016 року для ВПО буде проведено інформаційні семінари з юридичних, бухгалтерських та маркетингових напрямків.

Мета Проекту полягає у зміцненні механізмів адаптації ВПО та розширення джерел їх існування у нових місцях проживання. Це дасть ВПО можливість підвищити свій рівень життя шляхом отримання доступу до працевлаштування та підприємництва з відповідним навчанням і доступом до соціальних послуг.

За детальною інформацією зацікавлених осіб просимо звертатись у офіс Проекту за адресою м. Полтава, вул. Автобазівська, 7, кім.18 або за телефоном 0532 50-50-88.