Цикл навчальних семінарів з експортного менеджменту

Торгово-промислова палата України висловлює Вам свою повагу і інформує, що відповідно до домовленості, досягнутої між керівництвом ТПП України та Федеральної палати економіки Австрії (ФПЕА), з 27 квітня 2015 р. у ТПП України буде проходити цикл навчальних семінарів з експортного менеджменту, який буде організовано у кооперації з Інститутом розвитку економіки при ФПЕА WIFI Österreich (www.wifi.at) за підтримки Федерального Міністерства економіки Австрії силами досвідчених тренерів, направлених від інституту WIFI Österreich до України.

Навчальний курс складається із 3-х наступних модулів тривалістю по 3 дні кожний:

1-й модуль: 27.04.-29.04.15 Міжнародний маркетинг - вибір перспективних ринків та методи їх аналізу

2-й модуль: 04.06.-06.06.15 Стратегії виходу на зарубіжні ринки

3-й модуль: 17.07.-19.07.15 Розгляд практичних ситуацій (Case Study) відповідно до інтересів учасників семінару.

Мета навчального курсу – підвищення кваліфікації українських консультантів та менеджерів з експорту та ефективності їх роботи, зокрема у галузі відкриття нових зарубіжних ринків, в першу чергу ринків країн ЄС. Наряду з освоєнням сучасних базових технологій та конкретних прийомів міжнародного маркетингу, всі учасники в рамках навчального курсу отримають можливість індивідуального розгляду та моделювання ситуацій, виходячи безпосередньо з актуальних завдань та проблем свого підприємства, отримають конкретні рекомендації щодо їх вирішення від фахівців міжнародного рівня.

До участі у заході запрошуються: керівники та провідні фахівці сфери ЗЕД українських підприємств – експортерів, зацікавлені в ознайомленні з теорією та практикою експортного бізнесу Австрії як однієї з найуспішніших країн-експортерів Європи (як правило, запрошується 1 особа від 1 підприємства, при цьому учасник обов'язково має взяти участь у всіх 3-х модулях!).

Звертаємо Вашу увагу, що кількість учасників навчального курсу обмежена. Відбір учасників буде здійснюватись на конкурсній основі, при цьому зокрема буде також враховуватись порядок надходження заявок.

У разі успішного проходження навчання учасники отримають сертифікати австрійського Інституту розвитку економіки WIFI Österreich – одного з найавторитетніших та найбільш знаних у Європі навчальних закладів у цій сфері.

Вартість участі у навчальному курсі складає:

- 11 590 грн., вкл. ПДВ - для підприємств, що не є членами ТПП України

- 9 660 грн., вкл. ПДВ – для підприємств – членів ТПП України.

Ця сума включає: участь у 3-х модулях навчального курсу, комплект навчальних матеріалів, послуги з послідовного перекладу, кава-брейки та організаційні витрати.

У разі підтвердження кандидатури учасника, про що йому буде направлено окреме повідомлення, оплата участі у навчальному курсі здійснюється переказом відповідно до виставленого рахунку на розрахунковий рахунок ТПП України. № 260020128332 в Укрексімбанку м.Києва, МФО 322313, ЗКПО 00016934.

У разі зацікавленості взяти участь у згаданому навчальному курсі з експортного менеджменту прохання терміново - не пізніше 20 квітня 2015 р. – детально заповнити і надіслати до ТПП України профільну анкету – заявку на участь (Додаток 1) факсом за номером (044) 279-44-56, (044) 278-18-15 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Контактні особи:

- Ральф Ловак, СІМ-експерт, координатор Європейського офісу ТПП України (т. 044 278 18 15);

- Бондаренко О.І., нач. відділу з організації міжнародних заходів ДМЕЗ (т. 044 279 44 56)

Завантажити документи.